משלחת של משרדי האוצר והשיכון באה לקריית מוצקין לעמוד מקרוב אחר פרויקט מחיר למשתכן

צורי וצוותי הממשלה במשכנות אמנים
תאריך: 19/02/2018
משלחת של כ-50 עובדים ממשרד האוצר וממשרד הבינוי והשיכון הגיעה  לסיור עבודה בקריית מוצקין, כדי להתרשם מתנופת הבנייה והפיתוח ולעמוד מקרוב אחר פרויקט מחיר למשתכן. 
ראש העיר חיים צורי סייר עם נציגי הממשלה וצוותי משרדיהם בשכונה החדשה משכנות אמנים שהולכת ונבנית על קרקעות המחנה הצבאי לשעבר כורדני. בימים אלה עשרות מנופים של חברות בנייה שונות פועלים בשטח להקמת כאלפיים יחידות דיור. 
בסיור הממשלתי השתתפו ראש מטה הדיור הארצי אביגדור יצחקי, מנהל רשות מקרקעי ישראל עדיאל שמרון, מנכ"ל משרד השיכון חגי רזניק, מנהלת מחוז חיפה במשרד השיכון נירית מיכאלי, ראש מנהל התכנון ועוד. מטעם העירייה השתתפו בסיור מנכ"ל העירייה יריב גסר ומנכ"ל החברה הכלכלית עידן דויד. 
יצחקי אמר בסיור כי מוצקין היא העיר הראשונה שהאמינה בפרויקט מחיר למשתכן. כשאנו רואים כיצד תוכניות על הנייר הפכו למציאות בשטח זוהי מבחינתנו סגירת מעגל  לעמוד כאן היום.   
צורי אמר לאורחיו במהלך הסיור כי "תנופת הפיתוח בעיר תשנה את פניה של קריית מוצקין מבחינת דמוגרפית. אנו עובדים על פי תוכנית אב מוסדרת להקמת תשתיות בכל התחומים, חינוך, כבישים, מבני ציבור ועוד כדי לקלוט את התושבים החדשים וליצור תנאים אופטימליים למגורים".